Aziz Yıldırım'dan Van Persie açıklaması

Aziz Yıldırım'dan Van Persie açıklaması
Aziz Yıldırım'dan Van Persie açıklaması
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Hollandalı futbolcu Robin van Persie için Barcelona Kulübü'nden herhangi bir teklif gelmediğini açıkladı.

RADİKAL - Son günlerde İspanyol basınında çıkan ve Türk basınında da manşet olan "Robin van Persie'nin Barcelona'ya transfer olacağı" iddiası üzerine Aziz Yıldırım'dan açıklama geldi.

Bugün bir gazetede kendi adıyla çıkan 'Robin van Persie satılık değil' haberinin doğru olmadığını belirten Fenerbahçe Başkanı, "Futbolcumuz Robin van Persie ile ilgili hiç kimseyle, hiçbir şekilde herhangi bir konuşmam, yorumum olmamıştır. Kendi söylemek istediklerinizi benim adıma yazarak yalan haber yapmaya devam ediyorsunuz. Kaldı ki, futbolcumuz Robin van Persie ile ilgili Barcelona Kulübü tarafından, kulübümüze de herhangi bir başvuru bulunmamaktadır. Bu tip haberlerle oyuncumuzun da konsantrasyonunu bozmaktasınız. Fenerbahçe Kulübü'nün önemli maçları vardır. Lütfen benim adımı kullanarak bu tarz haberler yapmayın, Fenerbahçe Kulübü'ne zarar veriyorsunuz" ifadelerini kullandı.