Aziz Yıldırım'dan yedek kulübesine telefon!

Aziz Yıldırım'dan yedek kulübesine telefon!
Aziz Yıldırım'dan yedek kulübesine telefon!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Celtic maçında, locadan İdari Menajer Hasan Çetinkaya'ya telefon açtığı ve Ozan Tufan'ın oyuna girmesini sağladığı iddia edildi.

Fenerbahçe'nin, sahasında Celtic ile oynadığı karşılaşmanın sonlarına doğru çok ilginç bir olay yaşandı. Maç 1-1 berabere devam ederken 76. dakikada yerinden kalkıp locaya giden Başkan Aziz Yıldırım'ın, hemen telefona sarılması objektiflere yansıdı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; aynı anda yedek kulübesinde bulunan İdari Menajer Hasan Çetinkaya'nın da telefonla görüşmesi dikkati çekti. İkilinin aynı andaki bu görüntüsü Yıldırım'ın, Çetinkaya ile görüştüğü şeklinde yorumlandı.

Yaklaşık 4 dakika süren konuşma bittiğinde Pereira'nın yanına gelen Çetinkaya, Portekizli çalıştırıcıya bir şeyler söyledi. Dakikalar 82'yi gösterdiğinde ise Pereira'nın, değişiklik işareti verdiği görüldü. Genç futbolcu Ozan Tufan, Fernandao'nun yerine oyuna girdi.

Bu görüntüler Aziz Yıldırım'ın, geçen sezonki Kayseri Erciyesspor maçında yine Hasan Çetinkaya aracılığıyla telefonla kulübeye mesaj iletmesini akıllara getirdi. Çetinkaya, Yıldırım'ın mesajını teknik direktör İsmail Kartal'a bildirmişti.