Aziz Yıldırım'ı çıldırtan olay!

Aziz Yıldırım'ı çıldırtan olay!
Aziz Yıldırım'ı çıldırtan olay!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın hemen yanındaki Kenan Evren Lisesi'nden kendisine küfür edilmesi üzerine başkan çileden çıktı. Sinirle okula giren Yıldırım, okul yetkililerine 'Ne biçim öğrenci yetiştiriyorsunuz?' diye çıkıştı.

Eski adı Kenan Evren Anadolu Lisesi olan İstanbul Anadolu Lisesi’nde ilginç bir olay yaşandı. Olay önceki gün başkan Aziz Yıldırım’ın sabah saatlerinde kulübe gelişi sırasında meydana geldi. 9. sınıf öğrencilerden biri sınıf penceresinden Yıldırım’a küfür ve hakaret içeren sözler sarf edince başkan arabasından inerek okula gitti. Başkan okul güvenliğini hızla geçti. Aynı anda da okul yönetimi ve ilçe yetkilileri toplantı halindeydi.

Fenerbahçe- Beşiktaş derbisini Fırat Aydunus yönetecek

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre, güvenlik, Fenerbahçe Başkanı'nın okula girdiğini haber verince yetkililer yanlarına geldiklerini düşündüler. Gecikince bakmak için dışarıya çıktılar ve Yıldırım’ın hızla merdivenleri çıktığını görünce okulun yetkilileri de başkanın peşinden gitti. Sınıfa giren Yıldırım, “Kim bana küfür eden çıksın ortaya. Bu okulu yıkarım, yakarım” diye bağırmaya başladı. Korkan öğrenciler sessiz kalırken okul müdürü sınıfa girerek, ne olduğunu sordu. Başkan Aziz Yıldırım, “Karışmayın” diye çıkışınca, okul müdürü “Hakaret edildiyse biz kendi kurallarımızı işletiriz” dedi.

ÖZRÜ KABUL ETMEDİ

Bu sırada küfürlü hakarette bulunan 14 yaşındaki ismi saklanan öğrenci, “Ben söyledim. Pişmanım özür dilerim” dese de Başkan Yıldırım, “Ne biçim öğrenci yetiştiriyorsunuz, işte itiraf ediyor. Sen nasıl o sözleri sarf edersin?” diye sinirli bir şekilde bağırarak okulu terk etti. Daha sonra öğrencinin babası okula gelerek, müdür ve yöneticilerden özür diledi. Oğlunu da alarak Yıldırım’dan da özür dilemek istedi ancak Fenerbahçe Başkanı kabul etmedi.

Emre Belözoğlu: Tam bize göre bir maç