Aziz Yıldırım'ı çıldırtan tezahürat

Aziz Yıldırım'ı çıldırtan tezahürat
Aziz Yıldırım'ı çıldırtan tezahürat
Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamalarına Başkan Aziz Yıldırım'ın taraftarlara tepkisi damga vurdu. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bir grup taraftarın Alex de Souza lehine tezahürat yapması üzerine Başkan Yıldırım, taraftara çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Radikal.com.tr - Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen şampiyonluk kutlamalarında Başkan Aziz Yıldırım'ın konuşması sırasında, kale arkasında bulunan Genç Fenerbahçeliler grubu, efsane kapatan Alex de Souza lehine tezahürat yaptı. Bunun üzerine Başkan Aziz Yıldırım, sözlerini yarıda keserek taraftara yönelik sert ifadeler kullandı.

Fenerbahçe taraftarı otobüsün altında kaldı

"PARALI KÖPEKLER..."

Başkan Yıldırım, Alex de Souza tezahüratları sonrasında “Yeter artık. Burada bir takımın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bir şahsı Fenerbahçe’nin üzerine çıkarttınız. Alex’i ben aldım siz yuhaladınız. Yeter artık bu çocukların emeklerini hiçe sayıyorsunuz. Sizi bir daha stada sokmam. Paralı köpekler, ahlaksızlar” diye bağırdı.

Yıldırım’ın bu sözleri stattan büyük alkış alırken, Genç Fenerbahçeliler grubu meşaleler yaktı ve 'Alex' diye bağırmaya devam etti. Yıldırım bu kez tribüne doğru hareketlendi ve bir süre tribünleri izledi.

Şampiyon Fenerbahçe kupasına kavuştu


FENERBAHÇE'DEN OLAYLI AYRILDI


Sarı-lacivertli takımın formasını 8 sezon giyen, attığı goller ve sakin kişiliğiyle taraftarların sevgilisi olan Brezilyalı yıldız, dönemin teknik direktörü Aykut Kocaman ile yaşadığı sorunların ardından Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Fenerbahçe'de şampiyonluk coşkusu