Aziz Yıldırım'ın büyük pişmanlığı!

Aziz Yıldırım'ın büyük pişmanlığı!
Aziz Yıldırım'ın büyük pişmanlığı!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, devre arası transfer dönemine sayılı günler kala çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Geçmişte Mehmet Topuz transferi gibi hatalarımız oldu ama bunları tekrar etmeyeceğiz" dedi.

Devre arası transfer dönemi öncesi özellikle yerli oyuncular için istenen talepler Aziz Yıldırım’ı fena halde kızdırdı. Gündeme gelen Gaziantepsporlu Muhammet Demir için 6 milyon Euro civarında bir rakam istenmesi üzerine Fenerbahçe Başkanı bu defteri kapattı.

"ÇOCUK İYİ AMA RAKAM BÜYÜK"

Yeni Yüzyıl Gazetesi'nin haberine göre; sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, "Tek pişmanlığım Mehmet Topuz transferinde ödediğimiz miktar. Geçmişte Mehmet Topuz transferi gibi hatalarımız oldu, ama bunları tekrar etmeyeceğiz. Mehmet pırlanta gibi çocuk o konuda şikayetimiz yok, ama ödediğimiz rakam çok yüksekti ve hata yaptık" şeklinde konuştu.

"GEREKEN DERS ALINDI"

Yıldırım, bundan sonra kesinlikle Fenerbahçe’nin parasını sokağa atmayacaklarını, geçmişten önemli dersler çıkardıklarını belirterek, "Bize gelen tekliflerde herkes mantıklı rakamlar önümüze sürmeli. Aksi takdirde kimseyle masaya oturmayız” diye konuştu.

Fenerbahçe Kulübü, Mehmet Topuz'un transferi için ezeli rakibi Beşiktaş ile yarışmış ve 10 milyon Euro civarında bir tutar karşılığında oyuncuya imza attırmıştı.