Aziz Yıldırım'ın en büyük hedefi

Aziz Yıldırım'ın en büyük hedefi
Aziz Yıldırım'ın en büyük hedefi
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilirse en büyük hedefini belirledi.

Aziz Yıldırım, bir dönem daha başkanlık yapmak istiyor. Mayıs ayında yapılacak kongre sonrası yeni yönetimle ilk hedefi ise 3 yılda borçları sıfırlamak.

Alper Potuk döndü, ortalık karıştı!

Habertürk'ten Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre; Başkan Yıldırım’ın, daha önce söylediği gibi her yıl Şampiyonlar Ligi ’nde olan bir Fenerbahçe yaratmak ilk önceliği. Görev süresinde Devler Ligi’nde 3 yıl önemli yerlere gelmeyi hedefleyen başkan, 1 milyon üye projesi gelirleri, stat isim hakkı, göğüs reklamı, 4. yıldız takıldığında Fenerium’dan gelecek paralarla hedefe ulaşmayı planlıyor. Ayrıca Fenerbahçe Üniversitesi’yle de hem camiayı birleştirmek hem de yeni bir gelir yaratmayı hedefliyor.

"BU AZİZ YILDIRIM’IN SÖZÜDÜR"

Yöneticilerle yaptığı görüşmede Yıldırım’ın, “3 yıllık sürede her yıl Şampiyonlar Ligi’nde olacağız. Daha önce bu hedefi koydum ama 3 Temmuz engelledi. Eğer bu hedefime ulaşamazsam gözüm açık gider. Ama bu sefer önümüzde hiçbir engel kalmayacak. Devletin üst düzeyiyle görüşmeler yapıp amatör şubelere de yatırımları sponsorlarla yaparsak hedeflediğimiz borçsuz Fenerbahçe’ye dönem sonunda ulaşırız. Ben de mutlu bir şekilde görevimden ayrılırım. Bunu her yerde söyleyin Aziz Yıldırım’ın sözüdür. Göreceksiniz borçsuz Fenerbahçe bırakacağım” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a yılın çalımı