'Baba seni görevden almışlar'

'Baba seni görevden almışlar'
'Baba seni görevden almışlar'
Terim, Aysal'dan gün boyu telefon gelmeyince kendini hazırladı. Antrenmanı 19.30'da bitirdi. Odasına gitti. Buse'yi aradı. İşine son verildiğini o an kızından öğrendi.

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, dün saat 11.00’de “Fatih Hoca ile iletişim sorunumuz var; doğru. Ama bu işi 48 saat içinde çözmeliyiz. Belirsizlik ortamı, zarar veriyor, hoca imzayı atmalı” dedi. Aysal’ın bu sözlerinden 8 saat sonra 3. Fatih Terim dönemi sona erdi. Fatih Hoca, gün boyunca Aysal’dan telefon bekledi. Ama o telefon bir türlü gelmedi. İmparator, bunun üzerine durumu anladı, kötü habere kendini hazırladı.

‘NE YAPIYORSUNUZ’ DİYE TELEFON AÇTI

Akşam 'dan Yasemin Bulut'un habeirne göre; Fatih Hoca, 18.00’de Florya’da idmana çıktı. Çalışma 19.30’da bitti. Odasına gitti. Telefonuna baktı. “Ne yapıyorsunuz?” diye sormak için kızı Buse’yi aradı. Buse, babasına TV’lerde görevine son verildiğine dair alt yazılar geçtiğini söyledi. Terim, kızının “Baba seni görevden almışlar” sözü üzerine TV’yi açtı. Sürekli kurumsallıktan bahsedilirken bu tarz, Fatih Terim’i çok kızdırdı.

“BU BANA YAPILIR MI?” DİYE BAĞIRDI
Fatih Hoca, “Bu bana yapılır mı? Bu kulübe bu kadar emek verdim. Bana kızım mı söyleyecekti? Kurumsallık bu mu?” diye bağırarak Florya’yı inletti. Terim, telefonunu kapattı. Daha sonra kimse ulaşamadı. G.Saraylı futbolcular o an, salonda streching yapıyordu. Salonda TV açıktı. Terim’in görevine son verildiğini TV’deki alt yazıdan öğrendiler. G.Saray ise resmi siteden önce KAP’a açıklama yaptı.

MİLLİ TAKIM’DA BAŞARILAR...
KAP’taki “Yönetim Kurulu, 24.09.2013 tarihinde yapmış olduğu toplantıda profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlük görevini yürüten Sn.Fatih Terim’in sözleşmesinin feshedilmesine oybirliği ile karar vermiştir” açıklamasını, resmi sitedeki duyuru izledi. “Milli Takım’ın başında devam edeceği kariyerinde elde edeceği başarıların tüm camiamızı gururlandıracağının bilinmesini isteriz” ifadesi oldukça dikkat çekiciydi.

Fatih Terim ayrıldı, sosyal medya yıkıldı!

Fatih Terim'e sert gönderme

Terim: Sözleşmeyi hiç görmedim

Florya'da yönetim istifa sesleri

Fatih Terim'in yerine Jupp Heynckes adı geçiyor

Demirören: Hemem Terim ile masaya oturacağız