Babel'den ilginç pazarlama yöntemi

Babel'den ilginç pazarlama yöntemi
Babel'den ilginç pazarlama yöntemi
2012 model lüks arabasını 200 bin Euro'dan satışa çıkaran Kasımpaşa'nın yıldızı Ryan Babel, arabayı alana 31 Mayıs'ta oynanacak Fenerbahçe maçına 2 bilet, konaklama masrafını karşılama ve uçak bileti vadetti.

Kasımpaşa’da ikinci sezonunu geçiren Ryan Babel, yeşil sahada olduğu kadar ticarette de oldukça yetenekli. Hollandalı yıldızın bu konudaki cevheri instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla ortaya çıktı.

Habertürk'ten Volkan Köse'nin haberine göre; Babel, 2012 model Bentley Continental GT marka lüks arabayı satmaya karar verdi. Modifiye edilmiş arabanın fotoğrafını instagram’a koyan 28 yaşındaki oyuncunun, pazarlama tekniği yine futbol odaklıydı.

Şota'dan istifa sorusuna yanıt

BÜYÜK BİR İLGİ VAR

Lüks arabasını 200 bin Euro ’ya satacağını ifade eden Hollandalı futbolcu, Kasımpaşa’nın 31 Mayıs’ta Şükrü Saracoğlu’nda Fenerbahçe ile oynayacağı maça 2 adet bilet vereceğini yazdı. Kasımpaşa oyuncusu ayrıca, maça gelecek olan iki kişinin uçak bileti ve konaklama masraflarını da karşılayacağını belirtti. Bu paylaşıma büyük bir ilgi gösteren Babel hayranları, Hollandalı yıldızı sosyal medyada mesaj yağmuruna tuttu.

GERRARD'DAN ÖZEL DAVET

Liverpool’un efsane ismi Steven Gerrard, eski takım arkadaşı Ryan Babel’e özel bir davet gönderdi. Tecrübeli futbolcu, Kasımpaşa’nın yıldızını 29 Mart’ta Anfield’da oynanacak özel maça çağırdı. Lacivert-beyazlı kulübe çekilen faksta Babel’in bu maçta oynaması için Paşa’dan izin istendi. Teknik direktör Şota Arveladze, “Sakatlığını etkileyecek bir durum yoksa oynayabilir” cevabını verdi. Babel’in gitmeyi planladığı bu maçın gelirleri Steven Gerrard Foundation’a gidecek ve bu vakıftaki çocuklar için harcanacak.