Bahar Mert'in 'rüya'sı gerçek oldu

Milli voleybolcu Bahar Mert'in pasörlüğünü yaptığı 'Rüya Takım', İtalya Karması'nı 3-1 yendi. İtalya'daki 2007 All-Star Oyunları için düzenlenen 'Rüya Takım' seçmelerinde...

ANKARA - Milli voleybolcu Bahar Mert'in pasörlüğünü yaptığı 'Rüya Takım', İtalya Karması'nı 3-1 yendi. İtalya'daki 2007 All-Star Oyunları için düzenlenen 'Rüya Takım' seçmelerinde 58 sporcu arasında hem pasörler kategorisinde hem de genel klasmanda en çok oyu alarak ilk sırada yer alan Bahar Mert, 'All Star' maçında İtalya karmasına karşı forma giydi ve karşılaşmanın başından sonuna kadar sahada yer aldı.
Milli sporcu yaptığı açıklamada, "Gerçekten rüya gibiydi. Maça çok büyük ilgi oldu. Bana oy atarak 'Rüya Takım'a seçilmemde büyük rol oynayan Türk halkına minnettarım" diye konuştu. 'Rüya Takım'a girmesinde Türklerden gelen çok miktarda oyun etkili olduğunu belirten Bahar, "Bu kadar desteklendiğimi gerçekten bilmiyordum. Çok güzel bir maç oldu. Maçtan sonra çok fazla imza dağıttım. Halkın yoğun ilgisi karşısında çok duygulandım" ifadelerini kullandı. (Spor Servisi)