Bakan Şimşek: Fener döviz kazandırıyor

Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin, cari açığını kapatmasında, getirdiği döviz gelirleriyle Fenerbahçe'nin rolünün büyük olduğunu söyledi.

ANKARA - Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin, cari açığını kapatmasında, getirdiği döviz gelirleriyle Fenerbahçe'nin rolünün büyük olduğunu söyledi. Mehmet Şimşek, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yöneticileri, Hazine'deki makamında kabul ederken, görüşmenin başında yaptığı açıklamada, çocukluğundan bu yana Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve takımın Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısından büyük gurur duyduğunu belirtti.
Yıldırım'a övgü
Sporda başarı için vizyonu olan profesyonel yöneticilere ihtiyaç bulunduğunu vurgulayan Şimşek, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım'ın, tutarlı bir biçimde ve uzun soluklu düşünerek, Fenerbahçe'yi çok iyi bir noktaya getirdiğini kaydetti. Aziz Yıldırım ise bunun yalnızca kendi başarısı olmadığını, tüm yönetim ve ekibin başarıda payları olduğunu dile getirirken, Şimşek'e Fenerbahçe Kulübü'nün üyelik kartını, şeref üyeliği belgesini ve kulüp rozetini hediye etti. (Spor Servisi)