Bakkal: Mücadele etmedik, edemedik

Bakkal: Mücadele etmedik, edemedik
Bakkal: Mücadele etmedik, edemedik
Süper Lig'de sahasında Beşiktaş'a 5-2 yenilen Mersin İdmanyurdu'nda teknik direktör Mesut Bakkal, takım savunmasındaki hatalar nedeniyle mağlup olduklarını söyledi.

MERSİN - Mesut Bakkal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıya oyun olarak kötü başladıklarını, takım savunması konusundaki eksikliklerin, mağlubiyeti getirdiğini ifade etti.

İlk yarı beraberliği yakaladıktan sonra orta sahaya takviyeler yapmalarına rağmen basit goller yediklerini ifade eden Mesut Bakkal, " Bugün maalesef sporseverlerden özür dilemek istiyorum. Böyle bir mücadele olmaz. Bunu çözmemiz gerekiyor. Adamı rahatsız etmezseniz, Beşiktaş gibi maçları kazanmanız zor" dedi.

Bakkal, takım savunmalarını geliştirmeleri gerektiğine vurgu yaparak, eksikliklere bakarak, doğruyu bulmaya çalışacaklarını anlattı.

Kötü bir takım olmadıklarını söyleyen Bakkal, şöyle devam etti:
"Böyle mücadele etmememiz lazım. Benim oyuncularım bu kadar kötü değil. Bizim bunları halletmemiz gerekiyor. Benim teknik direktörlük hayatımda 5 gol yediğim bir kaç maçtan biridir, üzülerek söylüyorum. Bugün mücadele etmedik, edemedik. Kötü takım değiliz ama iyi takım sahada belli olur."

Bakkal, oyuncularının performanslarının daha iyi olduğunu ve karşılaşmanın ölçü alınmaması gerektiğini sözlerine eklerdi. (AA)


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Mersin

  ,

  Oyun

  ,

  Bugün

  ,

  gol