Bakkal: Transfer yasağı sıkıntı değil

Bakkal: Transfer yasağı sıkıntı değil
Bakkal: Transfer yasağı sıkıntı değil
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Oturmuş bir kadromuz var. İlk yarı ligi istediğimiz yerde bitirirsek, ikinci yarı daha başarılı oluruz" dedi.

MERSİN - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Mersin Temsilcisi Ali Adalıoğlu, yeni sezon hazırlıklarını sahasında sürdüren Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun kampını ziyaret ederek, teknik heyet ve futbolculara başarı diledi ve teknik direktör Mesut Bakkal'a çiçek verdi.

TSYD'nin anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür eden Bakkal, takımın durumu ve hazırlıkları hakkında, "Transfer yasağı bizim için sıkıntı değil. Çünkü oturmuş bir kadromuz var. İlk yarı ligi istediğimiz yerde bitirirsek, ikinci yarı daha başarılı oluruz. Hedefimiz geçen yıldan daha başarılı olmaktır. Yeni sezonda tüm futbol camiasına başarılar diliyorum" dedi.

Bu yıl takım kaptanlığı görevini üstlenen deneyimli futbolcu Serkan Balcı ise yeni sezonun oldukça zorlu geçeceğini belirterek, şöyle konuştu "Yabancı kısıtlamısının kaldırılması ile Türk oyunculara daha fazla düşecek. Çok çalışıp başarılı olmak zorundayız. Centilmence bir lig diliyorum." (DHA)