Bakkal'dan 'savunma' vurgusu

Bakkal'dan 'savunma' vurgusu
Bakkal'dan 'savunma' vurgusu
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takımın savunma gücünü biraz daha geliştirdikleri takdirde her takımdan puan alabileceklerini söyledi.

KONYA (AA) - Mesut Bakkal, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Kayserispor ile zor bir maça çıkacaklarının farkında olduklarını belirtti.

Daha çok yeni olduğunu, takımla 3 antrenmana çıktığını ifade eden Bakkal, "Torku Konyaspor'un hücum gücüyle ligde oynadığı her maçta gol attığını görüyoruz. Biraz daha savunma gücünü agresif hale getirebilirsek her takımdan puan alabilecek kapasiteye sahip olduğumuzu biliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kayserispor'un ligdeki konumu itibariyle oynadığı her maça final güzüyle baktığını vurgulayan Bakkal, şunları kaydetti:
"Önemli bir süreçten geçiyoruz, önümüzdeki iki maç çok önemli... Ligin ikinci yarısına daha moralli hazırlanmak istiyoruz. Mücadele edeceğiz ve inşallah bu mücadelemizin karşılığını da en iyi şekilde alacağız. İlk gözlemlerim, inanılmaz derecede hırslı bir oyuncu grubuyla birlikteyim ve yapılan hataları kabul ediyorlar. Hatayı kabul etmek demek, doğruyu bulmak demek. Onun için de bu coşkuyu daha iyi şekilde ortaya çıkaracaklarından hiç bir kuşkum yok. Ama ben şöyle söyleyeyim. Bir takımın kimliği, kişiliği olur. Kaybedersiniz, kazanırsınız. Fakat coşkulu ve kimliği olan, istekli bir takımı meydana getirmek en büyük isteğimiz."


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  KONYA

  ,

  Kayserispor

  ,

  Konyaspor

  ,

  Final

  ,

  gol

  ,

  maç