Bakkal'ın yeni saha sevinci

Bakkal'ın yeni saha sevinci
Bakkal'ın yeni saha sevinci
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Çok güzel bir sahamız oldu. Antrenmanımızın birini orada gerçekleştirdik. Konya şehrine yakışan bir saha" dedi.

KONYA - Mesut Bakkal, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, 13 Eylül Cumartesi günü Yeni Konya Stadyumu'nda Balıkesirspor ile mücadele edeceklerini söyledi. Rakipleri karşısında pozitif oynayacaklarını belirten Bakkal, yeni stadın coşkusuna uygun üretken bir futbolla, 3 puanı almak istediklerini ifade etti.

Cumartesi günü gerçekleştirilecek maçta stadın dolması temennisinde bulunan Bakkal, şunları kaydetti:
"Kazanmak taraftarlarımızla güzel. Geçen sezonki galibiyetlerimize bu seneki Balıkesirspor maçı ile devam etmek istiyoruz. Balıkesirspor karşısında yeni sahamızda hem güzel futbol oynamak hem de güzel bir galibiyet almak istiyoruz. Çok güzel bir sahamız oldu. Antrenmanımızın birini orada gerçekleştirdik. Konya şehrine yakışan bir saha. Atmosfer değişikliği herkesi hareketlendiriyor. İyi bir kadromuz ve iyi bir stadyumumuz var. Bu ikisini birleştirerek çok güzel galibiyetlere imza atmak istiyoruz." (AA)