Balili: Ayman'la konuştuk, barıştık

Trabzonspor-Sivasspor maçının kahramanları Mısırlı Ayman Abdelaziz ile İsrailli Pini Felix Balili barıştı. Sivasspor forması giyen Balili, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında meslektaşıyla bir telefon görüşmesi yaptığını söyledi.

SİVAS - Trabzonspor-Sivasspor maçının kahramanları Mısırlı Ayman Abdelaziz ile İsrailli Pini Felix Balili barıştı. Sivasspor forması giyen Balili, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında meslektaşıyla bir telefon görüşmesi yaptığını söyledi. Balili şunları söyledi: "Ayman'la erkek erkeğe konuştuk.
Hiçbir problem yok. Maç biraz sert geçti. Ayman biraz sert oynuyor. Bana 'Ben futbol oynadım, ekmek parası için oynadım' dedi. Sadece benim için değil, bütün futbolcular için geçerli olan bir durum var. O da her şey sahada biter" İsrailli oyuncu ayrıca "İki yıl daha Sivasspor'dayım, Türk vatandaşı olmak istiyorum. Türkiye'yi, Sivas'ı ve Sivasspor'u çok seviyorum. Başarılı bir futbolcu olduğuma inanıyorum" dedi.
Öte yandan olayın Mısırlı futbolcu Ayman Abdelaziz bugün konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyecek. (Spor Servisi)