Barça'da Arda Turan sürprizi

Barça'da Arda Turan sürprizi
Barça'da Arda Turan sürprizi
Barcelona Kulübü Başkanı Josep Bartomeu, milli futbolcumuz Arda Turan'ın, Ocak ayına kadar başka bir takıma transfer olup olmayacağı konusunda nihai kararın verilmediğini söyledi.

RADİKAL - İspanya'da El Mon kanalında yayınlanan programa katılan Josep Bartomeu, Atletico Madrid'den 34+7 milyon Euro karşılığında transfer edilen Arda Turan'ın, kulübün transfer yasağı nedeniyle Ocak ayına kadar forma giyemeyeceğini vurgu yaptı.

FIFA'dan Arda Turan'a şok haber!

Bu süre zarfında 28 yaşındaki oyuncunun başka bir takıma gitmesine yeşil ışık yakan Barcelona Başkanı, "Arda Turan, koşulları bilerek geldi. Şampiyonlar Ligi'nde de oynamamaya hazır olması gerek. Bu süre zarfında başka bir takıma gitmesi bir olasılık olarak masada duruyor. Son karar teknik direktör ve teknik ekip tarafından, olayın teknik durumuna göre yapılacak değerlendirmenin ardından verilecek" dedi.

Başkan Bartomeu'nun bu sözlerini yorumlayan İspanyol basını, Arda için FIFA'nın resmi maçların ardından hazırlık maçlarını da yasaklamasının kulüpte soru işaretleri yarattığını ve oyuncunun durumunun masaya yatırılacağı değerlendirmesini yaptı.

Avrupa'da kim kimi transfer etti?