Barça'da Bonano ve Garcia yolcu

La Liga'da bu sezon istediği sonuçları alamayan Barcelona, Arjantinli file bekçisi Roberto Bonano ve Dani Garcia'yı satış listesine koydu.

BARCELONA - La Liga'da bu sezon istediği sonuçları alamayan Barcelona, Arjantinli file bekçisi Roberto Bonano ve Dani Garcia'yı satış listesine koydu. Katalan kulübünün yöneticileri, bu iki oyuncudan kendilerine kulüp bulmalarını isterken, gelecek teklifleri de değerlendireceklerini kaydetti. Kulüp Asbaşkanı Sandro Rosell, "Bu iki oyuncu için de çözüm yolları arıyoruz. Bazı kulüplerle görüşmelerimiz devam ediyor" diye konuştu.
Barcelona Teknik Direktörü Frank Rijkaard, sezon başlamadan önce her iki oyuncuyu da kadrosunda görmeyi düşünmediğini ifade etmiş, ancak hem Bonano, hem de Garcia başka kulüplerle anlaşamayınca Barcelona'dan ayrılmamıştı. Katalan kulübü, ocak ayındaki transfer mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte iki oyuncuyu tekrar satışa çıkarmaya karar verdi. Bu futbolculardan 30 yaşındaki Bonano, 2001-2002 sezonunda Barcelona'ya gelmişti. (Spor Servisi)