Barcelona, Berardi'nin peşinde

Barcelona, Berardi'nin peşinde
Barcelona, Berardi'nin peşinde
Sassuolo Genel Menajeri Giovanni Carnevali, Domenico Berardi için Juventus dışında Barcelona'nın da devrede olduğunu söyledi.

Giovanni Carnevali, "Şu anda Domenico Berardi Sassuolo'nun futbolcusu ve onu satmaya niyetimiz yok. Geçen sene Juventus'a Simone Zaza'yı 10 milyon Euro 'ya sattık. Juventus Berardi'yi de takip ediyor ancak onu tek isteyen Juventus değil. Barcelona Sportif Direktörü Ariedo Braida, Berardi'yi izlemek için maçlarımıza geldi. Barcelona gibi bir kulübün futbolcularımızı takip etmesi bizi çok memnun etti" açıklamasında bulundu.

Tuttosport'ta yer alan habere göre; Carnevali, Juventus Genel Menajeri Marotta ile ilgili yöneltilen soruya ise "O benim ömür boyu arkadaşım olarak kalacak. Geçen akşam birlikte yemekteydik. Futbol hakkında sık sık konuşuyoruz. Ocak ayında transfer konusunda sıcak temaslar olabilir" yanıtını verdi.

Vrsalijko hakkında açıklamalarda bulunan Carnevali, yaz döneminde birkaç transfer teklifi aldıklarını doğruladı, ancak Vrsalijko'nun gelecek planlarının önemli bir parçası olduğu için kulüpte kalması konusunda karar verdiklerini açıkladı.