Barcelona'dan Messi açıklaması

Barcelona'dan Messi açıklaması
Barcelona'dan Messi açıklaması
Barcelona'nın Uluslararası Sportif Direktörü Ariedo Braida, Lionel Messi'nin geleceğiyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Braida, Arjantinli yıldızın, Manchester City veya PSG forması giymesinin olasılık dışı olmadığını söyledi.

"Lionel Messi’nin Barcelona'dan ayrılma olasılığı var mı?" Bu soru, Katalan ekibinin Uluslararası Sportif Direktörü Ariedo Braida'ya soruldu. Braida, 2019'a kadar sözleşmesi bulunan yıldız oyuncunun Barcelona'dan ayrılmasının çok zor olduğunu söyledi ancak olası ayrılığa açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

Messi'nin kariyerine Katalan takımında son vereceğine inandığını vurgulayan Braida, "Futbolda çok garip şeyler olabiliyor. Manchester City ya da Paris Saint-Germain gibi parayı hiç önemsemeyen çok zengin kulüpler var. Messi'nin bir gün bu kulüplerden birinde forma giyme olasılığını gözardı edemem" dedi.

Messi’yi Barcelona'dan koparmak isteyen bir kulübün Finansal Fair-Play kurallarına nasıl uyacağı soru işareti. Zira Messi'nin sözleşme fesih bedeli tam 285 milyon Euro . (NTV Spor )