Barcelona'dan Suarez açıklaması

Barcelona'dan Suarez açıklaması
Barcelona'dan Suarez açıklaması
Barcelona Kulübü Sportif Direktörü Andoni Zubizarreta, Liverpool'un yıldızı Luis Suarez'i transfer edecekleri iddiasına açıklık getirdi.

2014 Dünya Kupası'nda Uruguay'ın İtalya ile oynadığı karşılaşmada rakibi Giorgio Chiellini'nin omzunu ısırdığı için 9 milli maç ve 4 ay futboldan men cezası alan Luis Suarez, geçtiğimiz günlerde yaptığı hareket nedeniyle özür diledi. Yıldız oyuncunun, Barcelona'ya transfer olacağı için özür dilediği iddia edilirken, Andoni Zubizarreta golcü futbolcu hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Luis Suarez gerçekleri: 34 maç ceza


Sporx.com'da yer alan habere göre; basın mensuplarına konuşan Barcelona Sportif Direktörü, "Suarez hatasını itiraf ederek çok önemli bir mütevazı harekete imza attı. Onun özür dilemesi yeteri kadar etkileyici çünkü bu bir futbol festivalinin ortasında yaşandı. Böyle bir durumda yapılabilecek en iyi şey" şeklinde konuştu.

Suarez'in yetenekli bir oyuncu olduğunu söyleyen Zubizarreta, "Herkes biliyor ki Luis harika bir oyuncu ve hücumda birçok farklı pozisyonda oynayabiliyor. Ama bilindiği gibi o Liverpool'un oyuncusu" ifadelerini kullandı.

Beko'dan Barcelona'ya 10 milyon euro