Baroni'den Salzburg mesajı

Baroni'den Salzburg mesajı
Baroni'den Salzburg mesajı
Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Baroni, Salzburg eşleşmesi ve hedefleri hakkında konuştu.

DHA - Fenerbahçe -Boluspor maçının ardından soruları yanıtlayan Cristian Baroni, sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, şunları söyledi:
"Sezona galibiyetle başlamak her zaman iyidir. Bunun mutluluğunu tabii ki yaşıyoruz. Geliştirmemiz gereken, daha iyi yapmamız gereken bir çok şey var. Bunları da iyileştireceğiz. Ancak sezona galibiyetle başlamak bizim için çok güzel oldu."

F.Bahçe, G.Saraylı hakem seçecek mi?


Hedeflerine, yeni transferlerle birlikte ulaşacaklarını vurgulayan Brezilyalı futbolcu, "Hepimiz, yeni gelen arkadaşlarımızı çok iyi bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Onların burada kendilerini iyi hissetmeleri için çalışıyoruz. Hepimizin yeni sezonda kendimizi daha iyileştirmemiz gerekiyor. Hep birlikte Fenerbahçe için mücadele ediyoruz. Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız" diye konuştu.

Yeni teknik direktör Ersun Yanal'la ilgili soru üzerine Baroni, "Bir karşılaştırma yapmayı asla sevmem. Herkesin, her hocanın kendine özgü stili vardır. Bir önceki dönemi geride bıraktık, yeni bir dönemdeyiz. Yeni dönemde de Ersun Hoca'yla birlikte limitlerimizin en üst seviyesini zorlamaya çalışıyoruz. Yapabileceklerimizi en üst seviyede yapmaya çalışıyoruz. Bunları da zamanla sahada daha iyi bir şekilde göstereceğimizi düşünüyorum" ifadesini kullandı.

Salzburg eşleşmesiyle ilgili olarak ise Baroni, "Rakibimiz kolay bir rakip değil. Kolay bir rakip olmayacağını da zaten biliyorduk. Zorlu bir rakibe karşı, zor bir maç olacak. Ancak hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak. Gruplara kalmak için de bütün mücadelemizi sahada gösterip, bu hedefimizi başaracağız" değerlendirmesini yaptı.

Fenerbahçe'den dört dörtlük galibiyet

Fenerbahçe'ye müjdeli haber