Başbakan Erdoğan, Mahmut Uslu ve Rıdvan Dilmen'le görüştü

Başbakan Erdoğan, Mahmut Uslu ve Rıdvan Dilmen'le görüştü
Başbakan Erdoğan, Mahmut Uslu ve Rıdvan Dilmen'le görüştü
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe'deki Başbakanlık çalışma ofisinde Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Uslu ve Futbol Yorumcusu Rıdvan Dilmen ile görüştü.

İSTANBULBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan , bugün saat 16.00 sıralarında evinden geniş güvenlik önlemleri altında ayrılarak, Dolmabahçe'deki Başbakanlık çalışma ofisine geldi. Başbakan Erdoğan, çalışma ofisinde Mahmut Uslu ve Rıdvan Dilmen ile yaklaşık 2 saat görüştü.

Uslu'nun ofisten ayrıldığı araçta Rıdvan Dilmen'de ön koltukta görüntülendi. Görüşmeye ilişkin bilgi verilmedi. Erdoğan görüşmelerin ardından saat 19.00 sıralarında çalışma ofisinden ayrıldı.

Dilmen Fenerbahçe 'nin 5-1 kazandığı Kayserispor maçı sonrası NTV'de yayınlanan "Yüzde 100 Futbol" programında Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Başbakan Erdoğan ve hükümet aleyhine yapılan tezahüratları kınadığını söylemişti.

Tecrübeli yorumcu konuşmasında şunları söylemişti;

"Ben Fenerbahçeliyim.. İnsanlar bana gönül koyabilir ama Başbakanımızın şahsına karşı yapılan tezahüratları kınıyorum. 3 Temmuz sürecinde Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan, herkesten fazla Fenerbahçelilik göstermiştir. Bildiğim için söylüyorum. Bu ayrıntıların hepsini sayın Aziz Yıldırım biliyordur ve konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorum. Bir Fenerbahçeli olarak gerçekten çok üzüldüm. Çok ciddi hizmetleri olan ülkenin Başbakanına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım'ın açıklamasını bekliyorum. Beğenmeyebilirsiniz, oy kullanmayabilirsiniz. Zaten Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım. Sayın Başbakan herkesten fazla Fenerbahçelilik yapmıştır hiç hakketmedi." (Özgür ARSLAN / DHA)