Başbakan için 34. dakikada tezahürat istendi, 'Teksas' kabul etmedi

Başbakan için 34. dakikada tezahürat istendi, 'Teksas' kabul etmedi
Başbakan için 34. dakikada tezahürat istendi, 'Teksas' kabul etmedi
AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Komisyon Üyesi olduğunu iddia eden bir kişi, Bursaspor'un taraftar grubu 'Teksas'a e-posta göndererek, Başbakan Erdoğan için 34. dakikada destek tezahüratları yapılmasını istedi. Taraftar grubu çağrıya uymadı.

BURSA - AK Parti 'nin Bursa İl Gençlik Kolları Komisyon üyesi olduğunu ileri süren E.H., Bursaspor taraftar grubu Teksas'a e-posta atarak, dün akşam oynanan Bursaspor- Kayseri Erciyesspor maçında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'a destek tezahüratlarında bulunulmasını istedi. Gönderilen e-postada şu ifadeler kullanıldı:

"Ülkemiz çok zor şartlardan geçmektedir. İstanbul takımları hala 34'üncü dakikada malum tezahüratları yaparak, hükümete ve Başbakan'a çirkin saldırılarını sürdürmektedir. Buna karşılık olarak duyarlı ve her zaman bu konularda ön plana çıkan Bursaspor taraftarının bu akşamki karşılaşmanın 34'üncü dakikasında Recep Tayyip Erdoğan 'a destek tezahüratları yaparak, oynanan oyuna karşı desteklerini bildirmelerini rica ediyoruz. Büyük yankı ve ses getirecek bu hareketin gerçekleşmesi ile Bursaspor taraftarının duyarlılığı unutulmayacaktır."

Çağrıya uymayan Teksas taraftar grubu, e-postaya sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. 


DHA


  http://www.radikal.com.tr/116786111678615

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Siparişiniz var! - Samedi Saturday

  Siparişle tezahürat da yeni mi çıktı?

  /// - Al Capone

  he tabiki kabul etmez, önce destek sonra da haraç isterler

  yok ya - mehmurat

  İyi bari taraftarların AKP'nin ülkeyi soymasına destek tezahüratı istemedi de inanılır gibi değil.

  Güzel yapmışlar.. - _poseidon_

  Güzel yapmışlar.. Başkaları gibi satılık olmadıklarını göstermişler.

  Evet dogru - hope1969

  Evet dogru ulkemiz zor bir zamada geciyor ama ulkemiz akp ve yandaslari deyil onlar $ ayakabi kutularina koymakla meskuler olan vatandasa oluyor utanin artik yaaaa futboll takimi tutar gibi parti tutmayin