Başbakan'ı dinlemediler

Başbakan'ı dinlemediler
Başbakan'ı dinlemediler
Kasımpaşa taraftarları, Başbakan Erdoğan'ın "Konuşur, hallederiz" sözüyle umutlandı. Ancak kulüp yönetimi, Başbakan'ın ricasına rağmen indirime gitmedi.

Geçen sezon Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynadıkları maçların bilet fiyatlarını 80 lira olarak belirlerken, Galatasaray karşılaşmasında fiyatı 20 liraya düşüren Kasımpaşa Yönetimi, bu uygulama nedeniyle tepki çekmişti. Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz ise “Taraftarımızı düşündük. Sadece bu maça özgü değil. Bundan sonra böyle olacak” açıklamasını yapmıştı.

Kasımpaşa'da 'istifa' sesleri

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; İndirim bir yana Fenerbahçe maçı biletlerine zam yapıldı. Biletler 100 ve 150 liradan satışa sunulurken, hem sarı-lacivertliler hem de lacivert-beyazlılar büyük tepki gösterdi. Hatta Kasımpaşa taraftarları, Sütlüce’de yakaladıkları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’a şikayette bulunmuş, Başbakan da, “Konuşuruz hallederiz” sözü vermişti.

Başbakan’ın verdiği söz doğrultusunda Kasımpaşa Yönetimi ile konuştuğu belirlendi. Ancak yönetim, biletlerde herhangi bir indirime gitmedi. Bu da iki takım taraftarlarını iyice öfkelendirdi.

Tribünler fahiş fiyatlar nedeniyle boş kalırken, stat dışında toplanan Kasımpaşa taraftarları, protestoda bulunup, yönetime istifaya çağırdı. İçerdeki taraftarlar ise bu protestoyu maçın ilk dakikasından son anına kadar sürdürdü. Konuk ekip taraftarları da tepkide bulunurken, iki takım taraftarları ortaklaşa tezahüratla, Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz’ü istifaya çağırdı.

Şota yine kırdı geçirdi

Fenerbahçe'nin Paşa keyfi