"Başbakan'ın verdiği söz üzerine..."

"Başbakan'ın verdiği söz üzerine..."
"Başbakan'ın verdiği söz üzerine..."
Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Başkan Aziz Yıldırım'ı karşılamak için geldiği Sabiha Gökçen Havaalanı'nda çok önemli açıklamalar yaptı.

FB TV'ye konuşan Mahmut Uslu, Sayın Başbakan'ın yeniden yargılama konusunda verdiği söz üzerine inşallah bizi de alacaklar. Bu yargılanma açılacak" dedi.

Ne cemaat ne AKP, tam bağımsız Fenerbahçe


Uslu'nun açıklamaları şöyle:

"AZİZ YILDIRIM KALBEN BERAAT ETTİ"

"Başkanımızı karşılamak için organizasyon yapmadık. Binler geliyor kendi aralarında organize ederek. Bu bir hizmetin karşılığıdır. Menfaat değil. Kalben beraat etti Aziz Yıldırım. Diğer insanların yüzde 95'i bile buna inanıyor. Ümit ediyorum ki bu taraftarın ve tertemiz duygularla sahip çıkması bir olaydır. Hala Aziz Yıldırım'ın tekrar içeri girmeyeceğine ve adil yargılanacağına inanıyorum. Bu aralar çok Allah'a havale ediyorum insanları. Aziz Yıldırım'ın ülkeye gelmeyeceğini söyleyenleri Allah'a havale ediyorum. 3 Temmuz'u yaşayan yönetici arkadaşlara Fenerbahçelilerin teşekkür etmesi lazım. Ne olduğunu anlamadan başkan hapse girdi ve tokat yedi. Fenerbahçe'nin 100 milyar euro zararı oldu. Büyük problemlere girdik. Taraftarımızın sahiplenmesiyle bu yük atlatıldı."

Fenerbahçe taraftarları Kadıköy'de toplandı


"TARAFTARIMIZ COP YEDİ, GAZ YEDİ"

"Bizim taraftarımız cop yedi, gaz yedi ve hiç yılmadılar. Her zaman başkanın ve Fenerbahçe'nin yanında oldular. İnşallah bu kötü günler geride kalır. Biz bir yerde spor kulübüyüz. Siyasetin olmaması gerektiğini ispat ettik. Birbirine bağlı olan insanların topluluğuyuz. Her branşta başa oynuyoruz. Umarım başka yanlışlıklar yapılmaz."

"ALLAH ÇARPAR"

"Fenerbahçe, belediye ve devlet kurumlarının haricinde olimpiyata giden oyuncuların birçoğunu veriyor. İki bin küsür sporcusu var. Minik takımdan, A takıma kadar. Sadece futbol takımı değil. Son 15 senede yapılan tesisleri saymakla bitiremem. Yüzde 40 olan vergilerin 15'e inmesine ön ayak olan Aziz Yıldırım'dı. Bunu inkar eden varsa Allah çarpar. Şu anda da çarpılacağını düşünüyorum.

"PARALEL ADALETE İNANMIYORUZ"

"Abuk subuk tapelerle ve saçma nedenlerle çeteye soktular. Biz adalete inanmazsak neye inanacağız? Yapay adalete, paralel adalete inanmıyoruz. Aziz Yıldırım af falan istemiyor. 'Gerekirse yatarım' diyor. Sayın Başbakan'ın yeniden yargılama konusunda verdiği söz üzerine inşallah bizi de alacaklar. Bu yargılanma açılacak. Biz Fenerbahçe'nin suçsuz olduğuna inanıyoruz."

Fenerbahçe'de sürpriz başkan adayı