Başkandan Alex'e alkış

AZ Alkmaar maçında taraftarlarca yuhalanan Alex, Sakaryaspor maçı öncesi tribünlerin sevgi gösterileriyle karşılaştı. Maçın 78. dakikasında kenara alınan Brezilyalı futbolcuyu, Başkan Aziz Yıldırım da ayakta alkışladı.

  • AZ Alkmaar maçında taraftarlarca yuhalanan Alex, Sakaryaspor maçı öncesi tribünlerin sevgi gösterileriyle karşılaştı. Maçın 78. dakikasında kenara alınan Brezilyalı futbolcuyu, Başkan Aziz Yıldırım da ayakta alkışladı. Aynı maçta tepki gören bir diğer isim Volkan da maç öncesinde yapılan tezahüratlar üzerine taraftarları selamladı.
  • Fenerbahçe'de, sakatlıkları nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Önder ve Lugano sezonun ikinci yarısında ilk kez takım kadrosunda yer aldı. Sakatlığı bulunan Aurelio, AZ maçı düşünülerek riske edilmedi.
  • AZ ile yapılan maçta taraftarların kavga ettiği tribünde, taraftar grupları arasına özel güvenlik birimleri yerleştirildi.
  • Fenerbahçe maçını izlemek üzere Adapazarı'ndan trene binen 20 yaşındaki Sakaryaspor taraftarı Aykut Adıyaman, İzmit'te dengesini kaybedip rayların yanına düştü. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Adıyaman, kurtarılamadı.
  • Fenerbahçe'nin UEFA Kupası'ndaki rakibi AZ Alkmaar, Groningen deplasmanında bir puana razı oldu. 26. dakikada Koevermans'la öne geçen Kırmızı-Beyazlılar, 56'da Erik Nevland'a engel olamayınca bu sezon ikinci kez dış sahadan bir puanla döndü.