Başkandan Tolga Zengin müjdesi

Başkandan Tolga Zengin müjdesi
Başkandan Tolga Zengin müjdesi
Beşiktaş Başkanı Orman, Tolga Zengin'in transferiyle yöneltilen soruya yanıt verdi.

ANKARA (AA) - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, beraberindeki heyetle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Merkezi'ndeki makamında gerçekleşen ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak da hazır bulundu. Fikret Orman'ın, Kılıçdaroğlu'ndan önce Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin'i de makamında ziyaret etti.

Beşiktaş'tan Hutchinson açıklaması


Ziyareti anısına siyah-beyazlı forma hediye eden Orman, yaptığı açıklamada, "Yeni bir yönetim oluşturduk. Amacımız yönetim değişikliğinin ardından bir nezaket ziyaretinde bulunmaktı, görüşmenin başka bir nedeni yok" dedi.

"TOLGA'NIN TRANSFERİ TAMAMLANDI"

Fikret Orman, Tolga Zengin'in transferi ile ilgili yöneltilen soruya, "Tolga'nın transferi tamamlandı. Sözleşmesi büyük ihtimalle imzalanmıştır. Tolga birkaç gün içinde kampa katılacak" şeklinde cevap verdi.

Yeni sezonda maçlarını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda yapacak olmaları nedeniyle stadın kapasitesine ilişkin tepki olup olmadığı yönündeki soruya ise Orman, şunları söyledi:
"Biz evimizi yıkıyoruz, başka birisine misafirliğe gidiyoruz. Kaç odası var, yatak nerede gibi şeyler söyleme şansımız yok. Önümüzdeki 1 sene içinde, mevcut durumda sezonu en iyi başarılarla bitirip, bir an önce kendi stadımıza dönmemiz lazım."

Guti'den Beşiktaş yönetimine çağrı


KAMP PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş Futbol Takımı'nın kamp programında değişikliğe gidildiği bildirildi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, daha önce 28 Temmuz Pazar günü tamamlanacağı açıklanan Avusturya kampı uzatılarak, programa 3 yeni hazırlık maçı eklendi.

Avusturya'da oynadığı hazırlık maçında Queens Park Rangers'a 1-0 yenilen ve Schalke 04 takımıyla da 1-1 berabere kalan siyah-beyazlılar, daha önce açıklanan Southhampton maçının haricinde 3 özel maç daha yapacak.

Beşiktaş'ın Avusturya'da oynayacağı hazırlık maçlarının programı şöyle:

Yarın:
Beşiktaş-Simurq PIK (Azerbaycan)

27 Temmuz Cumartesi:
Beşiktaş-Southhampton (İngiltere)

31 Temmuz Çarşamba:
Beşiktaş-FK Cukaricki (Sırbistan)

2 Ağustos Cuma:
Beşiktaş-KF Laçi (Arnavutluk)

Beşiktaş'ın eğlenceli günü