Başkentte çirkin saldırı

Başkent Fenerbahçeliler Derneği, kimliği belirsiz iki kişi tarafından saldırıya uğradı. Dernek başkanı Harun Ata ve sekreter Canan Çakıcı'yı dernek binasında darp eden iki kişinin...

ANKARA - Başkent Fenerbahçeliler Derneği, kimliği belirsiz iki kişi tarafından saldırıya uğradı. Dernek başkanı Harun Ata ve sekreter Canan Çakıcı'yı dernek binasında darp eden iki kişinin, 100. yıl piyango biletlerini ve bilet paralarını aldıkları da öğrenildi. Dernek başkanı Ata, saldırganları tanımadığını belirterek, "Bu tür olaylar canımıza tak etti. Artık Fenerbahçe'yi televizyondan izleyeceğiz" dedi. Daha önce de bu tür saldırılara maruz kaldığını ifade eden Ata, "Şikâyetçi olduğumuz zamanlar da oldu, ancak bu kişiler hep serbest bırakıldı. Gelip yeniden bize saldırıda bulundular.
Artık bu işleri bırakıyorum" diye konuştu.
Sekreter Canan Çakıcı ise saldırganların iki kişi olduğunu ve bunlardan birini tanıdığını vurgulayarak: "İki kişi bir anda içeri girerek bize vurmaya başladı. Hiçbir şekilde aramızda konuşma geçmedi. Bir tanesi daha önce de gelip Harun beyi sormuştu. Bir tanesini tanıyorum" dedi.