Batalla 'zaman' dedi

Batalla 'zaman' dedi
Batalla 'zaman' dedi
Bursaspor'un Arjantinli yıldızı Pablo Batalla, uyum sağlamaları için zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Emre KOŞAK / BURSA (DHA) - Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenlenen Pablo Batalla, "Geçtiğimiz yıl ile bu yıl arasında çok büyük farklar olduğunu söyleyebilirim. Değişiklikler olunca uyum sağlamanız zaman alabilir. Şu an bizim elimizden daha fazla çalışmak ve bu farkı kapatmak geliyor. Herşey değişti. Başka bir başkanımız var. Farklı bir antrenörümüz var. Yeni oyuncularımız var. Bu halde de iyi olacağımıza güvenimiz tam. Sadece biraz zaman gerekiyor" dedi.

"BELLUSCHI İŞİMİ KOLAYLAŞTIRIYOR"

Batalla, bir basın mensubunun, "Fernando Belluschi'nin sakatlığı seni etkiledi mi?" sorusuna, "Belluschi, orta sahada benim için iyi bir eş. Benim işimi kolaylaştıran bir oyuncu. Eksikliğini hissediyorum. Kadroda onun tarzında başka bir oyuncu olmamasından dolayı herkes eksikliğini hissediyor" yanıtını verdi.

"BİZ DE MUTLU DEĞİLİZ"

Ligde kötü bir durumda olduklarının farkında olduklarını ve bu durumdan mutlu olmadıklarını vurgulayan Batalla, şunları söyledi:
"Bir yerlerden başlayıp 3 puan alarak galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Bizim için bu yüzden Karabükspor maçı, çok önemli bir karşılaşma. Maçları teker teker ele almak zorundayız. Haftalık hedefler ve takımımızın her hafta en baştan odaklanması doğru olabilir. Şu ana kadar oynadığımız oyunla zor göründüğünü biliyorum ama inanıyorum ki takımdaki her birey üzerine koyarak hedefe daha da yaklaştıracaktır."

"TARAFTARIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR"

Taraftarın baskı yaratması konusuna da değinen Batalla, "Taraftarın kendisini kötü hissetmesi çok normal. Biz de kendimizi kötü hissediyoruz. Oynadığımız son maçta bize olan destekleri harikaydı. Takımdan görmek istedikleri yürekli mücadele buydu. Sonuna kadar bize destek verdiler. 4 yıldır bu kulüpte oynuyorum ve iyi sonuçların her zaman bir arada güzel gitmesiyle geldiğinin farkındayım. Onların desteğine sonuna kadar ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.