Batalla'nın cezası 920 bin TL

Batalla'nın cezası 920 bin TL
Batalla'nın cezası 920 bin TL
Bursaspor'da kadro dışı bırakılan Pablo Batalla'nın antrenmanlara katılmadığı için her gün artan cezası 920 bin TL'ye çıktı.

Emre KOŞAK / BURSA (DHA) - Teknik direktör Christoph Daum ile sorun yaşayan Pablo Batalla, takımdan ayrılma kararı alıp ülkesi Arjantin'e döndü. Yeşil-beyazlı yönetim, Brezilya'nın Sao Paulo kentinde ailesiyle birlikte tatil yapan yıldız futbolcunun katılmadığı her antrenman için noter tespiti yaptırmaya devam ediyor.

Daum'dan 3-1 değerlendirmesi


Menajer Suzan Naguf, Batalla'nın tatilde olduğunu ve henüz Arjantin'e dönmediğini belirterek, Bursa'ya da ne zaman döneceği konusunda kendisini bilgilendirmediğini söyledi.

İDMAN BAŞINA 25 BİN TL

Bursaspor yönetiminin, Batalla'ya çıkmadığı her idman için 25 bin TL para cezası uygulama kararı aldığı öğrenildi. Arjantinli futbolcunun cezasının şu anda 920 bin TL'ye ulaştığı ifade edilirken, her geçen gün cezanın arttığı bildirildi.

TERCÜMAN VOLKAN ÇAY GÖNDERİLDİ

Öte yandan eski çalıştırıcı Hikmet Karaman'ın ayrılıp Daum'un göreve gelmesiyle yönetim tarafından geri çağırılan tercüman Volkan Çay'ın işine yeniden son verildi. Batalla'nın ve diğer Güney Amerikalı futbolcuların tercümanlığını yapan Çay'ın yerine yeni bir tercümanın getirileceği açıklandı.

Bursaspor: 3 Kayseri Erciyesspor: 1