Batistuta'nın üzüldüğü nokta!

Arjantinli yıldız futbolcu Gabriel Batistuta, Katar takımlarından El Arabi ile 2 yıllık anlaşma imzaladıktan sonra ilk kez açıklamada bulundu.

KATAR - Arjantinli yıldız futbolcu Gabriel Batistuta, Katar takımlarından El Arabi ile 2 yıllık anlaşma imzaladıktan sonra ilk kez açıklamada bulundu. 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Katar'da çok çekişmeli bir lig olduğunu ve transferinde de, bu durumun katkısı olduğunu da sözlerine ekleyerek, "Yeni takımım El Arabi'nin başarılı olması için elimden geleni yapacağım. Takım arkadaşlarımla iyi bir uyum sağladık. Gollerime burada devam edeceğim" açıklamasında bulundu.
Futbol yaşantısını ülkesinde bitirmek istediğini belirten yıldız oyuncu, "Niyetim, ülkemde bir takıma transfer olup futbolu ülkemde bırakmaktı. Ama iki yıl sonra, bunun için çok geç kalmış olacağım. Bu da benim için büyük bir üzüntü kaynağı. Hayatta, çoğu zaman her şey istenildiği gibi olmuyor elbette. Bir gün Katar'a gelip burada futbol oynayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi; ama şimdi buradayım" diye konuştu. (Spor Servisi)