Bayanlarda potanın en büyüğü belli oluyor

Basketbolda 15. Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası, bugün sahibini buluyor. Geçen sezonun lig şampiyonu Fenerbahçe ile play-off finalisti Beşiktaş Cola Turka arasındaki kupa mücadelesi, Ankara Atatürk Spor Salonu'nda saat 18.00'de başlayacak.

İSTANBUL - Basketbolda 15. Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası, bugün sahibini buluyor. Geçen sezonun lig şampiyonu Fenerbahçe ile play-off finalisti Beşiktaş Cola Turka arasındaki kupa mücadelesi, Ankara Atatürk Spor Salonu'nda saat 18.00'de başlayacak.
İki takımın antrenör ve kaptanları dün İstanbul'da bir basın toplantısı düzenledi. Fenerbahçe Antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, geçen sene kaybettikleri Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı bu sene kazanmak istediklerini belirterek, "Taraftarlarımızın da bize vereceği destekle daha iyi oynayıp kupayı alacağımıza inanıyorum" dedi. Beşiktaş Antrenörü Aziz Akkaya ise "Tek maç üzerinden oynanan bu kupalarda kim daha iyi oynar ve mücadele ederse kupayı kazanıyor. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanmak büyük onurdur" diye konuştu.
Fenerbahçe Kaptanı Nalan Ramazanoğlu, sezon başı olması nedeniyle takımların tam anlamıyla hazır olmadığını belirterek, "Ligin en kaliteli iki takımının karşılaşacağı maçı kazanmak istiyoruz" dedi. Beşiktaşlı Seda Erdoğan ise geçen yılki başarılarını tekrar etmek istediklerini dile getirdi. (Spor Servisi)