Bayern Münih 'Korkut'muyor

Bayern Münih 'Korkut'muyor
Bayern Münih 'Korkut'muyor
Bundesliga takımlarından Hannover 96'nın teknik patronu Tayfun Korkut, pazar günü karşılaşacakları Bayern Münih'ten korkmadıklarını söyledi.

HANNOVER - HDI Arena'da basın mensuplarının karşısına çıkan Tayfun Korkut, dünyanın en iyi takımına karşı oynayacaklarını, ancak kendi sahalarında yapacakları maçı kazanmak istediklerini belirtti.

Taraftarların maça büyük ilgi gösterdiğini ve şimdiye kadar 75 bin biletin satıldığını vurgulayan Türk teknik adam, "Bu maça iyi hazırlandık. 1-2 eksiğimiz var, ama onların yerine görev yapacak oyuncularım da hazır durumda. Bayern'in karşısına gol yememek, fark yememek gibi bir anlayışla çıkmayacağız. Kazanmak için oynayacağız" dedi.

"HEDEF RAHAT BİR YERDE DEĞİLİZ"

Bu sezon hedeflerinin ligi iyi bir yerde bitirmek olduğunu söyleyen Korkut, "Ligde çok rahat bir yerde değiliz. Konumumuzu korumak, puanlar alıp üst taraflara çıkmak istiyoruz. İlk hedef ligi sancısız bir yerde tamamlamak. Gelecek sene için ise daha iyi hedeflerimiz olacak. Taraftarlarımızdan destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı. Mehmet UZUN (DHA)


  ETİKETLER:

  sezon

  ,

  gol

  ,

  Karşı