'Bazen Messi de kötü oynuyor'

Galatasaraylı Arda Turan, çok çekişmeli bir sezon yaşandığını belirterek, "Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız" dedi. Arda, Galatasaray TV'de yaptığı açıklamada, "Lig çok çekişmeli geçiyor.

İSTANBUL - Galatasaraylı Arda Turan, çok çekişmeli bir sezon yaşandığını belirterek, "Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız" dedi. Arda, Galatasaray TV'de yaptığı açıklamada, "Lig çok çekişmeli geçiyor. Anadolu takımları, üç büyüklere kök söktürüyor. Kalan 10 maçımızı da kazanırsak şampiyon oluruz" dedi.
Galatasaray'ın altyapısından yetişen bir oyuncu olduğunu, formayı her giydiğinde aynı heyecan ve istekle oynadığını kaydeden Arda, "Bazı değerlere sahip çıkmak çok önemlidir. Ben Galatasaray altyapısından yetişmiş bir oyuncuyum. Allah bana, bir gencin bu ülkede yaşayabileceği en güzel duyguları yaşamayı nasip etti. Hem milli takımda, hem Galatasaray'da oynuyorum" diye konuştu.
'Musa'ya üzüldüm'
Futbolcuların zaman zaman düşüş yaşayabileceklerini, dünyanın en iyi futbolcuları denilen Ronaldinho ve Messi'nin bile sahada hiçbir varlık gösteremediği maçlar olduğunu ifade eden Arda, "Bunlar doğal şeyler. Belki kötü oynayabilirsiniz ama mücadele etmeme hakkınız yok" diye görüş belirtti. Arda, Trabzonspor maçında kendisiyle girdiği mücadelede ayağı kırılan Musa Büyük'ün sakatlanmasından da büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. (Spor Servisi)