Beckham Hollywood partilerine adım attı

LA Galaxy takımıyla muhteşem bir prömiyer gerçekleştiren David Beckham bu kez meşhur Hollywood partilerinden birinde boy gösterdi. Becks'in onuruna 'Los Angeles'a hoş geldin' partisini iki ünlü aktör Tom Cruise ve Will...

LOS ANGELES - LA Galaxy takımıyla muhteşem bir prömiyer gerçekleştiren David Beckham bu kez meşhur Hollywood partilerinden birinde boy gösterdi. Becks'in onuruna 'Los Angeles'a hoş geldin' partisini iki ünlü aktör Tom Cruise ve Will Smith düzenledi. David ve eşi Victoria partiye Cruise ve eşi Katie Holmes'la geldi. Beckhamlar, Tom Cruise-Katie Holmes ve Will-Jada Pinkett Smith çiftleriyle fotoğraf çektirip partiye girdiler.
Becks'in partisinde kimler geldi diye sorarsanız. Yönetmen Ron Howard, yapımcı Brian Grazer, aktris Brooke Shields, 'Umutsuz Ev Kadını' Eva Longoria, aktör Wesley Snipes, şarkıcı Quincy Jones geceye katılanlar arasındaydı. Demi Moore-Ashton Kutcher, Jim Carrey-Jenny McCarthy gecenin ünlü çiftlerindendi. Partinin yapıldığı 'Museum of Contemporary Art's'ın kapısının girişine Britanya ve ABD bayrakları asılırken 32 yaşındaki futbolcu kırmızı halı tecrübesi de yaşadı.
Victoria'dan yardım almak zorunda
ABD'li otoritelere göre Beckham'ın hem kendi markasının hem de futbolun popülaritesini artırması daha çok saha dışındaki yaşamına bağlı. New York Times köşe yazarı George Vecsey'in de belirttiği gibi yarısı futboldan nefret eden bir ülkede Beckham'ın işi çok zor. Hiç şüphesiz Beckham'ın bu konuda en büyük yardımcısı bir döneme damgasını vuran Spice Girls'ün 'Posh Spice'ı Victoria olacak. (Spor Servisi)