Beckham ticareti bıraktı!

İngiltere Milli Takımı Kaptanı David Beckham, kariyerinde önemli bir yeri olan spor şirketi SFX Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı. Real Madrid'in yıldız oyuncusu, yeni bir ticari anlaşmayı düşünmediğini, sadece futbola yoğunlaşmak istediğini belirtti.

LONDRA - İngiltere Milli Takımı Kaptanı David Beckham, kariyerinde önemli bir yeri olan spor şirketi SFX Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı. Real Madrid'in yıldız oyuncusu, yeni bir ticari anlaşmayı düşünmediğini, sadece futbola yoğunlaşmak istediğini belirtti. David Beckham, futbol ile ilgili işlerinden ise SFX vekili Tony Stephens'ın sorumlu olmaya devam edeceğini kaydetti. SFX ile sözleşmesinin bitmesine daha iki yılı olan İngiliz yıldız, sponsorlarıyla çalışmaya devam edeceğini söyledi.
SFX, David Beckham'la aralarında ünlü markaların da bulunduğu birçok sponsorluk anlaşmasını da kapsayan yıllık 10 milyon sterline sözleşme imzalamıştı. Stephens, Real Madrid ile Beckham'ın Manchester United'dan transferi için 25 milyon sterline anlaşmasının ardından 4.2 ile 5.7 milyon sterlin arasında da yıllık ücret için sözleşme imzalamıştı. Yıldız futbolcunun servetinin 50 milyon sterlinden fazla olduğu tahmin ediliyor. (Spor Servisi)