Beckham, yüzyüze özür bekliyor

Federasyon Kupası'nda oynanan Arsenal maçı sonrası, soyunma odasında David Beckham'ın kaşının açılmasına neden olan Alex Ferguson, basın yoluyla bu oyuncudan özür diledi.

MANCHESTER - Federasyon Kupası'nda oynanan Arsenal maçı sonrası, soyunma odasında David Beckham'ın kaşının açılmasına neden olan Alex Ferguson, basın yoluyla bu oyuncudan özür diledi.
İskoç teknik adam, tekme attığı kramponun yanlışlıkla Beckham'ın kafasına geldiğini belirterek, "Olay tamamen tesadüften ibaret, kendisine kastım yoktu. Sadece bir anlık öfkeyle tekme attığım krampon ona isabet etti. Üzgünüm" dedi. Olay sonrası kaşına iki dikiş atılan yıldız oyuncu Ferguson'un kendisinden yüzyüze özür dilemesini beklediğini söyledi. İskoç hoca ile İngiliz futbolunun en medyatik starı, daha önce de çeşitli defalar karşı karşıya gelmiş, hatta Beckham'ın 'İdealim Barcelona'da oynamak' şeklindeki sözleri üzerine Ferguson, 27 yaşındaki oyuncuyu takımdan göndermek istemişti. Bu arada Milan ve Real Madrid'in, Beckham'a transfer önerisinde bulunduğu iddia edildi. (Spor Servisi)