Beckham'a özel davet

Gelecek sezon İspanya'da oynamasına kesin gözüyle bakılan Manchester United'ın yıldızı David Beckham, İngiliz futboluna verdiği hizmetten dolayı kraliçe Elizabeth'in doğum günü resepsiyonuna davet edildi.

LONDRA - Gelecek sezon İspanya'da oynamasına kesin gözüyle bakılan Manchester United'ın yıldızı David Beckham, İngiliz futboluna verdiği hizmetten dolayı kraliçe Elizabeth'in doğum günü resepsiyonuna davet edildi. Bu davetten dolayı çok mutlu olduğu belirten İngiliz yıldız, "Bu davet sadece bana değil, kulübüm Manchester United, İngiltere halkı, takım arkadaşlarım ve aileme onur verdi" diye konuştu. Öte yandan Real Madrid ve Barcelona'nın transfer etmek istediği Beckham'ın hangi takımda forma giyeceği merak konusu olurken, transferin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Manchester United Menajeri Alex Ferguson'la sorunları olduğu bilinen yıldız futbolcunun Real Madrid'e daha yakın olduğu belirtiliyor. Ferguson ile Beckham arasındaki gerginlik soyunma odasında yaşanan
'krampon krizi'nden sonra patlak vermişti. Arsenal maçı sonrası İskoç çalıştırıcı, Beckham'ın kafasına krampon fırlatmış ve yıldız oyuncunun kaşı açılmıştı. Kırmızı-Şeytanlar ise bu oyuncunun transferinden gelecek parayla PSG'nin Brezilyalı yıldızı Ronaldinho'yu kadrosuna katmak istiyor. (Spor Servisi)