Beckham'ın alacağı takımın adı 'Metroseksüeller' mi?

Beckham'ın alacağı takımın adı 'Metroseksüeller' mi?
Beckham'ın alacağı takımın adı 'Metroseksüeller' mi?
Eski İngiliz Futbolcu David Beckham, Miami'de kulüp satın almaya hazırlanıyor. Satın alacağı kulüp hakkında açıklamalarda bulunan Beckham'ın kulübünün adı "Metroseksüeller" mi olacak?

Eski İngiliz Futbolcu David Beckham, Miami'de kulüp satın almaya hazırlanıyor. Beckham'ın satın alacağı takımın adı da merak konusu. Adaylar arasında "Miami Metrosexuals" ismi dikkat çekiyor.

Adaylar ve bahis oranları;
Miami Beckham United 3-1
Miami Tropics 6-1
Miami Fusion 10-1
Miami Matadors 10-1
Beckham FC 12-1
Miami Gatos 16-1
Miami Metrosexuals 20-1
Miami Maestros 22-1
Miamchester United 1000-1
David Beckham ayrıca, Miami Heat forması giyen yakın arkadaşı LeBron James'le de ortaklık için görüşmelerde bulunmuştu.

BECKHAM İDDİALI KONUŞTU!

Eski İngiliz futbolcu David Beckham, satın alma opsiyonuna sahip olduğu Amerika Birleşik Devletleri 1. Futbol Ligi'nde (MLS) oynaması planlanan Miami kentindeki yeni kulübe en iyi oyuncuları getirmeyi amaçladığını söyledi.
22 Fotoğraf
Dünden bugüne David Beckham
Futbol Dünyası Menajer Alex Ferguson'un emeklilik kararını açıklamasının üzerinden daha 1 hafta bile geçmeden David Beckham'dan gelen haberle yine ayağa kalktı.

38 yaşındaki İngiliz yıldız, sezon sonu itibarıyla futbol hayatını noktalayacağını duyurdu.

İngiliz yıldızın kariyerinden satırbaşlarını hatırlıyoruz...O sadece İngiltere 'nin futbol yıldızı, bir futbol markası değil aynı zamanda modern futbolun en önemli ikonlarından biri...Eşi Victoria ile kameraların önünde yaşadığı özel hayatı, sürekli tarz değişikliğine gittiği saçları, ilgi çeken kıyafetleri ve reklam anlaşmalarıyla sadece spor basınının değil; magazin basınının da takibindeki bir futbolcu oldu. 1992 yılında Manchester United'la başlayan futbol hikayesi, 38 yaşında Paris Saint-Germain formasıyla son buldu.

1992-93 sezonunda bir lig kupası maçıyla start alan Manchester United kariyerinde, 1 Şampiyonlar Ligi, 6 lig şampiyonluğu, 2 federasyon kupası, 1 kıtalararası kupa kazanan Beckham, 2003-04 sezonuna dek oynadığı İngiliz kulübünde 4 kez de Community Shield zaferi yaşamıştı.

Miami kentinde basın toplantısı düzenleyen Beckham, küresel ölçekte tanınacak yeni bir kulüp oluşturmayı planladıklarını, takımın maçlarını oynayacağı stadyumun, kuruluş tarihinin ve isminin henüz belli olmadığını vurguladı.

"Öyle bir kulüp oluşturacağız ki milyonlarca taraftarı olacak" diyen Beckham, takımın tüm dünyada tanınacak bir marka haline geleceğini öne sürdü.

Futbol oynadığı dönemlerden tanıştığı birçok yıldız oyuncunun kendisiyle irtibata geçtiğini ve kurulacak takıma katılmak istediğini kendisine ilettiğini belirten Beckham, "Bir takıma yıldız oyuncuları transfer edince neler olabileceğinin farkındayım ve takımımıza en iyi futbolcuları getirmeyi amaçlıyoruz" ifadesini kullandı. (Ntvspor)