Belhanda transferinde flaş gelişme!

Belhanda transferinde flaş gelişme!
Belhanda transferinde flaş gelişme!
Beşiktaş'ın transferinde büyük aşama kaydettiği Belhanda için flaş açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Beşiktaş 'ın transferinde büyük aşama kaydettiği Belhanda için flaş açıklamalar gelmeye devam ediyor. Oyuncunun Türkiye temsil haklarını elinde bulunduran Ayhan Yeşilbaş Radyospor'a yaptığı açıklamada, Belhanda'nın Türkiye'ye gelmek istediğini ve Slaven Bilic'in de Faslı yıldızı transferin 1 numarasına koyduğunu ifade etti.

Beşiktaş iki ismi birden KAP'a bildirdi


Yeşilbaş, "Belhanda'yla ilgili görüşmeler devam ediyor. Kulübü onu yüksek bedele satmak istiyor. 14 milyon euroya Montpellier'den transfer etmişlerdi. Bu nedenle yüksek bir fiyata Belhanda'yı satmak istiyorlar. Bu nedenle Southampton ve Crystal Palace gibi takımlardan teklif aldıklarını söylüyorlar. Bir teklif olduğunu biliyorum; ama iddia edildiği gibi yüksek rakamları içeren teklifler değil bunlar. Beşiktaş'ın fiyatı yükseltmesi için bu abartalı rakamlardan bahsediyorlar. Bu iki İngiliz kulübü de 4 milyon euro teklif etti. Dinamo Kiev 8 milyon euro istiyor. Biz Beşiktaş adına bu fiyatı ne kadar aşağıya çekebilirsek o kadar iyi. Bu bir futbol politikası" dedi.

BELHANDA BEŞİKTAŞ'I İSTİYOR

Ayhan Yeşilbaş, "Belhanda ile sürekli görüşüyoruz. Dün de görüştük. Türkiye'ye gelmeyi çok istiyor. Elbette maddi koşulları da gözetiyor; ama önceliği Beşiktaş. Gelmek istiyor; sürekli bizi arıyor, bilgi istiyor. Ronaldinho, kalitesi tartışılmaz. Brayn Ruiz'de çok önemli bir oyuncu; ama Belhanda birinci sırada. Beşiktaş, öncelikli olarak Belhanda'yı istiyor. Bilic de ilk sıraya Belhanda'yı koydu. Onu istiyor" diye konuştu.