'Bence transferi de Selçuk yapsın'

'Bence transferi de Selçuk yapsın'
'Bence transferi de Selçuk yapsın'
Kevin Grosskreutz transferinin son dakikada yapılmaya çalışılmasının hata getirdiğini vurgulayan Mehmet Demirkol, bundan sonra Galatasaray'ın Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'ı adeta sırtında taşıması gerektiğini söyledi.

NTV Spor 'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Galatasaray Kulübü'nün, eksik evrak sebebiyle Alman futbolcu Kevin Grosskreutz transferini gerçekleştirememesi hakkında konuştu.   

Galatasaray ve Grosskreutz, CAS'a gidiyor

Demirkol'un açıklamaları şöyle:
"Olay aslında şöyle oldu: Sözleşme Florya'ya yollanıyor. Çünkü eşleştirme orada yapılacak. Uğur bey bu belgeyi sisteme yüklüyor. Ama son gelen belgeyi değil, ilk gelen boş belgeyi gönderiyor. Son dakika olduğu için de farkına varmıyorlar. Aslında imza da eksik değil, sadece yanlış belge gidiyor.

"EVRAK OLAYI ARTIK BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA"

Galatasaray CAS'a başvurabilir ama bir sonuç çıkması düşük ihtimal... Bu işin uzama sebebi, transferin yapılmasına son dakikada karar verilmesidir. Aynı gün Melo ve Telles de Inter'e imza attı. İtalya'ya mı gittiler? Hayır. Burada attılar. Daha sonra faks çekildi ama bizde Federasyon ıslak imza istiyor. İtalyan Federasyonu gibi yapsalar bunlar olmayacak.

" İSTANBUL TRAFİĞİ, UÇAĞIN RÖTAR YAPMASI ETKİ ETTİ"

Oyuncu Dortmund'dan değil, Münih'ten geldi. İstanbul'a rötarlı şekilde indi. İstanbul trafiğinin de etkisi var. Sağlık kontrolüne giriyor. 7'de girdi akşam 11'de çıktı. Bütün bunlar etkili.

"TAKIMIN, BURAK VE SELÇUK'U SIRTINDA TAŞIMASI LAZIM"

Artık takımın, kulübün Burak ve Selçuk'u sırtında taşıması lazım. Hatta transferi de bence Selçuk yapsın... 1 senede 3 başkan değişti ama verilen sözler tutulmadı. Ibrahimovic konusunda hep susuldu. 'Melo ve Telles kalacak' dendi ama onlar da gitti.

"SUSMAKLA KRİZ YÖNETİLMEZ"

Herkes telefonlarını kapatıyor. Taraftar ayağa kalkmış. Millet dalgasını geçiyor. Çünkü komik şeyler de var. Ama sen susuyorsun. Susmakla kriz yönetilmez."

Şahan Gökbakar'ın isyanı: Rezalete bak ya!