Benfica-Barcelona maçı Çakır'ın

Benfica-Barcelona maçı Çakır'ın
Benfica-Barcelona maçı Çakır'ın
Cüneyt Çakır, Şampiyonlar Ligi'nde Salı günü oynanacak olan Benfica-Barcelona maçını yönetecek. Galatasaray-Braga maçını ise Norveçli hakem Hagen yönetecek.

İSTANBUL - FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'nda oynanacak Benfica-Barcelona maçını yönetecek.
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, 2 Ekim 2012 Salı günü Estadio do Sport Lisboa e Benfica'da oynanacak ve TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmada Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak.
Mustafa Emre Eyisoy'un dördüncü hakem olarak görev alacağı müsabakanın ilave yardımcı hakemleri ise Hüseyin Göçek ve Süleyman Abay.

GALATASARAY MAÇINA NORVEÇLİ HAKEM

 

Galatasaray'ın, UEFA Şampiyonlar Ligi (H) Grubu ikinci maçında 2 Ekim'de sahasında Portekiz'in Braga ekibi ile oynayacağı karşılaşmayı Norveçli hakem Tom Harald Hagen yönetecek.
UEFA'nın resmi internet sitesinde maç programında yer alan bilgiye göre, Türk Telekom Arena'da saat 21.45'te başlayacak karşılaşmada Tom Harald Hagen düdük çalacak.
Dag-Roger Nebben ile Magnus Lundberg'in yardımcı hakem olarak görev yapacağı müsabakanın dördüncü hakemliğini ise Geir Age Holen üstlenecek. Maçın ilave yardımcı hakemleri ise Espen Berntsen ve Ken Henry Johnsen olacak. (aa)