'Beni Allah getirdi, geri göndermeyecektir'

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 'üç büyükler'in başındaki teknik adamları bu dönemde eleştirenlerin iyi niyetli olmadığını...

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 'üç büyükler'in başındaki teknik adamları bu dönemde eleştirenlerin iyi niyetli olmadığını, çünkü sezonun henüz başında olduklarını belirtti. Sağlam, son olarak Beşiktaş'ı bilen bir insan olarak yeniden bu camiaya çabuk alıştığını söylerken, "Benim antrenörlükte dördüncü senem. Birçok antrenör buralara gelmek için 15 yıl, 20 yıl bekliyor. Biz üç yılda, belki başka insanların çok çabuk dediği bir sürede buraya geldik. Beni üç yılda buraya getiren Allah buradan da geri göndermeyecektir. Bundan adım gibi eminim" diye konuştu.
Hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisine de değinen Sağlam, rakipleri karşısında istedikleri oyunu ortaya koydukları takdirde galip geleceklerini söylerken "Bizim o günkü güzel oyunumuzu, atacağımız golleri, futbol adına yapacağımız güzellikleri Galatasaray seyircisi de görsün, onlar da alkışlasın isterdim" diye konuştu. Bu arada Siyah-Beyazlılarda Lamine Diatta, eşi Luisa'nın doğum sancıları çekmesi nedeniyle Fransa'ya gitti.