'Benitez twitter'a baksana' tezahüratı!

'Benitez twitter'a baksana' tezahüratı!
'Benitez twitter'a baksana' tezahüratı!
İspanya Kral Kupası'ndaki Cadiz maçında kart cezalısı olan Denis Cheryshev'i oynatan Rafael Benitez, maç sırasında rakip taraftarlarının tezahüratı ile şaşkına döndü.

RADİKAl - Cadiz taraftarları, Real Madrid'in cezalı futbolcu oynattığı anlaşılınca "Benitez twitter'a baksana" şeklinde tezahürat yaptı. Bu gelişme üzerine deneyimli hoca, Rus futbolcuyu ikinci yarının başında oyundan aldı.

"KULÜBÜN HABERİ YOKTU"

İspanya Kral Kupası 4. Tur ilk maçında 3. lig takımlarından Cadiz'i deplasmanda 3-1 mağlup eden Real Madrid, kural hatası yaptığı için elenme riskiyle karşı karşıya kaldı. Kart cezalısı Denis Cheryshev'i oynatan Madrid temsilcisi, itiraz halinde otomatik olarak Kral Kupası'ndan elenecek.

Real Madrid Teknik Direktörü Rafael Benitez, "Cheryshev'in cezalı olmasıyla ilgili kulübün hiçbir haberi yoktu. Ne İspanya Futbol Federasyonu ne de Villarreal, kulübe bilgi vermemiş. Devrede soyunma odasına gittiğimiz zaman öğrendiğimizde iyi niyetli olduğumuzu göstermek için Cheryshev'i oyundan aldık" ifadelerini kullandı.