Benitez'den tur garantisi

Beşiktaş'ın UEFA Kupası üçüncü turundaki İspanyol rakibi Valencia'da, teknik direktör Rafael Benitez karşılaşma için iddialı konuştu.

VALENCIA - Beşiktaş'ın UEFA Kupası üçüncü turundaki İspanyol rakibi Valencia'da, teknik direktör Rafael Benitez karşılaşma için iddialı konuştu. 2003 yılını değerlendirmek için bir basın toplantısı düzenleyen Benitez, "Bu yıl çok başarılı bir sezon geçirdik. Takımımdan çok memnunum. Gelecek yıl da aynı başarıların süreceğine inanıyorum" diye konuştu.
Benitez, Beşiktaş'tan çekinmediklerini vurgulayarak, "Rakibimizi yenip UEFA Kupası'nda yolumuza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Beşiktaş iyi bir takım, Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı sonuçlar aldılar. Ama biz rakibimize göre daha avantajlıyız. UEFA'da olduğu kadar ligde de çok iddialıyız. Bu sezon tek hayal kırıklığını Şampiyonlar Ligi'nde yaşadık. Ancak UEFA Kupası'nı kazanarak bunu telafi edeceğiz. Umarım gelecek sezon yine Şampiyonlar Ligi'ne katılıp, bu kez başarılı oluruz. Bu takıma çok güveniyorum" açıklamasını yaptı. (Spor Servisi)