Berkant sezonu kapattı

Pazar günü Adanaspor ile karşılaşacak Galatasaray, bu maçın hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Sarı - Kırmızılılar, PAF takımıyla bir hazırlık maçı yaparken, karşılaşmayı 9-2 kazandı.

İSTANBUL - Pazar günü Adanaspor ile karşılaşacak Galatasaray, bu maçın hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Sarı - Kırmızılılar, PAF takımıyla bir hazırlık maçı yaparken, karşılaşmayı 9-2 kazandı. Başkan Özhan Canaydın'ın da izlediği karşılaşmada golleri, Hasan (3), Ümit Karan (2), Arif (2), Cihan ve Görkem kendi kalesine atttı. Karşılaşmada, sol ayak bileğine darbe alan Mehmet Polat sakatlandı.
Hazırlık maçında Pinto'ya sağ kanatta görev veren Fatih Terim, bu oyuncunun performansından memnun kalmazken, karşılaşmanın ilk dakikalarında tercüman aracılığıyla bu futbolcuyla bir süre görüştü. Antrenmana, bakat olan Bülent ve Ümit Davala katılmadı. Bu arada dünkü antrenmanda Ümit Karan ile kavga eden Berkant'ın da Almanya'ya gittiği öğrenilirken, bu oyuncunun sol bileğindeki sakatlığının uzun süreceği ve bu nedenle ailesinin yanına gitme talebinin kabul edildiği bildirildi. (Spor Servisi)