Beşastnik geldi

Fenerbahçe'nin yeni transferi Rus Vladimir Beşastnik dün İstanbul'a geldi ve sağlık kontrolünden geçti. Rus futbolcuyu Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçe Dış İlişkiler Koordinatörü Turgut Acar karşılarken, bir grup taraftar da tezahüratlarla Beşastnik'i omuzlara aldı.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin yeni transferi Rus Vladimir Beşastnik dün İstanbul'a geldi ve sağlık kontrolünden geçti. Rus futbolcuyu Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçe Dış İlişkiler Koordinatörü Turgut Acar karşılarken, bir grup taraftar da tezahüratlarla Beşastnik'i omuzlara aldı. Daha önce Almanya ve İspanya liglerinde oynamış olan Rus golcü, Fenerbahçe formasını giymekten mutluluk duyacağını, Sarı-Lacivertli takımın Avrupa'nın en iyileri arasında yer aldığını söyledi. Daha sonra
Özel Acıbadem Hastanesi'ne götürülen Beşastnik, bir dizi teste tabi tutuldu. Washington'un yaşadığı kalp rahatsızlığını göz önünde bulunduran Fenerbahçe yönetimi, bu defa tedbirli davrandı ve Rus futbolcuya eforlu EKG testi de uygulandı. Beşastnik'in bugün imza atması bekleniyor.
Transfer çalışmalarını sürdüren Sarı-Lacivertliler, Bursasporlu Okan'dan sonra, Denizlisporlu Ali Tandoğan'a da kanca attı. Denizlispor Başkanı Mustafa Baysal, Fenerbahçe'ye Ali Akdeniz'e karşılık, Ali Tandoğan'ı önerdiklerini belirterek "Konuyu teknik direktörler, Antalya'da görüşecek" diye konuştu. Bursaspor yönetimi ise, golcü futbolcu Okan'a karşılık Yusuf, Ali Akdeniz ve Oktay'dan biri artı para istiyor.