Beşastnik ısınma turlarında

İkinci yarı hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de, 2.5 yıllık sözleşme imzalanan Rus futbolcu Beşastnik yeni takımıyla ilk antermanına çıktı. 15 numaralı formayi giyeceği açıklanan Rus futbolcu, takım arkadaşlarıyla da çabuk kaynaştı.

ANTALYA - İkinci yarı hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de, 2.5 yıllık sözleşme imzalanan Rus futbolcu Beşastnik yeni takımıyla ilk antermanına çıktı. 15 numaralı formayi giyeceği açıklanan Rus futbolcu, takım arkadaşlarıyla da çabuk kaynaştı. Bir süre takımla birlikte çalışan Beşastnik, daha sonra takımdan ayrı olarak koşu yaptı. Mustafa Doğan, Beşastnik'i Almanya'dan tanıdığını söyleyerek, "Çok güçlü biri. Takıma faydalı olacağına inanıyorum. İngilizce ve İspanyolca biliyor" dedi.
Kaptanlığı bırakacağını açıklayan Ogün ise, bu kararından vazgeçti. Ariel Ortega'nın ise yarın akşam Türkiye'de olacağı açıklandı. Aziz Yıldırım'ın yıldız oyuncuyla bir görüşme yapacağı da gelen bilgiler arasında. Bu akşam, Efes Cup'taki ilk maçında, Beşastnik'in eski takımı Werder Bremen'le oynayacak olan Sarı-Lacivertiler'de Rüştü, Serhat ve Yusuf'un, Beşiktaş maçına yetişmesi zor. (Spor Servisi)