Beşiktaş 3-2 Sivasspor

Beşiktaş 3-2 Sivasspor
Beşiktaş 3-2 Sivasspor
Spor Toto Süper Lig'in 6. hafta mücadelesinde Beşiktaş, Olimpiyat Stadı'ndaki zemin çalışması nedeni ile Ankara'da Osmanlı Stadı'nda konuk ettiği Sivasspor'u 3-2 mağlup etti.

Spor Toto Süper Lig'in 6. hafta mücadelesinde Beşiktaş , Olimpiyat Stadı'ndaki zemin çalışması nedeni ile Ankara 'da Osmanlı Stadı'nda konuk ettiği Sivasspor'u 3-2 mağlup etti.

BEŞİKTAŞ: Tolga, Serdar, Sivok, Ersan, Motta, Veli, Atiba, Olcay, Kerim, Gökhan, Demba Ba

SİVASSPOR: Ertuğrul, Cicihno, Da Costa, Ümit, Ziya, Burhan, Kadir, Adem, Hakan, Mehdi, Utaka

MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN


Kaptan Toraman!
Sivassporlu futbolcuların isteği doğrultusunda Roberto Carlos, Beşiktaş karşısında İbrahim Toraman'a kaptanlık görevi verdi. Toraman, 10 yıl formasını giydiği siyah beyazlı takıma karşı kaptanlık pazubandıyla mücadele edecek.

Olcay yumruk şov yaptırdı

Beşiktaşlı taraftarlar ısınma hareketleri sırasında tüm oyuncuları tek tek tribünlere çağırdılar. Bu arada Olcayş Şahan tribünlere yumruk şov yaptırarak alkışlandı

Tüm yönetim başkentte

Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden tümü Sivasspor maçını izlemek için Osmanlı stadına geldi. Erdal Torunoğulları, Erdal Karacan ve Faik Akdil'in bulunmadığı maçta Başkan Fikret Orman kızı

Rekor taraftar yönetimin yüzünü güldürdü

Beşiktaş'ın başkentte Osmanlı Stadında Sivasspor ile yapacağı maç öncesi satılan bilet sayısı ve taraftar coşkusu yöneticilerin yüzünü güldürdü. Yönetici Deniz Atalay "Sadece Ankara değil çeşitli il ve ilçelerden gelen taraftarlarımız biletlerin kısa sürede tüketti.

Sivasspor'u 5 taraftar izledi

Beşiktaş'ın Osmanlı stadındaki maçını Sivas'tan gelen 5 taraftar izlemesi dikkat çekti. Sivasspor yönetimi "Başkente yakın olmamıza rağmen taraftarlarımızın ilgi göstermemesi bizleri üzdü" yorumunu yaptılar. Sivasspor tribünlerinde 5 taraftar ile birlikte 30 güvenlik görevlisi vardı

Toraman gençlere moral verdi, Biliç'e sarıldı

Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman, ısınma hareketleri öncesinde siyah beyazlı takımın genç oyuncularını tek tek tebrik ederek moral verdi. Necip, Cenk, Emre, Ersan Gülüm, Gökhan Töre, Mustafa Pektemek, Atiba, Franco ile tokalaşan Toraman, siyah beyazlı takımın Avrupa Kupalarında başarılı mücadele ettiğini ifade ederek "Beşiktaş Avrupa'da iyi yolda. Gurur duyuyorum" diyerek düşüncesini açıkladı. Toraman, Teknik Direktör Biliç'in yanına giderek sarıldı ve başarı diledi.

Gökçek'e teşekkür

Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, ve yönetimi Osmanlı stadının kapılarını açan Başkan Ahmet Gökçek'e teşekkür etti. Gökçek "Sadece Beşiktaş değil stat sorunu olan tüm kulüplerimize kapılarımız açık. Yeter ki, ftubol özlemini eski günlerine kavuşturalım." dedi. Beşiktaş yönetimi İstanbul 'da Olimpiyat Stadına 200 bin Tl para verdiklerini Ankara'da ise sadece 50 bin TL personel masrafları yaptıklarını belirtirken büyük tasarruf yaptıklarını söylediler.

Sivaspor tribünü son anda doldu

Beşiktaş-Sivasspor maçı için Sivas'tan son anda 4 otobüs dolusu taraftar gelmesi dikkat çekti. 500 kadar taraftar kaptan İbrahim Toraman'a sevgi gösterisinde bulundu. (Hürriyet)