Beşiktaş başkent semalarında

Turkcell Süper Lig'de bugün oynanacak bir diğer karşılaşmada Beşiktaş deplasmanda Ankaraspor'la karşı karşıya gelecek. Siyah-Beyazlı ekip Ankaraspor karşılaşmasının hazırlıklarını dün tamamladı.

ANKARA - Turkcell Süper Lig'de bugün oynanacak bir diğer karşılaşmada Beşiktaş deplasmanda Ankaraspor'la karşı karşıya gelecek. Siyah-Beyazlı ekip Ankaraspor karşılaşmasının hazırlıklarını dün tamamladı. Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde basına kapalı bir antrenman yapan Siyah-Beyazlı oyuncular, taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
Antrenmanda sakatlığı süren Gökhan Zan'ın takımdan ayrı koşu yaptığı, Koray'ın ise takımla birlikte çalıştığı öğrenildi. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Gökhan'ın Ankara'ya götürülmeyeceğini Koray ve Serdar Özkan'da ise sorun olmadığını açıkladı. Optur, Koray'ın herhangi bir sorunu olmadığını, milli takım dönüşünden itibaren tedavi gören Serdar Özkan'ın ise kadroda yer alacağını ve genç oyuncunun Ankaraspor maçında oynama ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.
Nobre de kafilede
Şampiyonlar Ligi elemelerinde Zürih'le yapılan ikinci maçta son dakikalarda oyuna girmek istemeyen ve bu nedenle kadro dışı kalan, ancak daha sonra affedilen Mert Nobre teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından Ankaraspor maçı kafilesine alındı. Kafilede yedek kaleciler Murat ve Atilla'nın yanı sıra Mehmet Sedef, Aydın ve Batuhan yer almadı. (Spor Servisi)